Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell
Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell Nuevo Vallarta ligger ungefär 10 minuter med bil från Playa Vidanta Nuevo Vallarta och 2 km från Aquaventuras Park. Detta hotell erbjuder WiFi i hela boendet och har också bekvämligheter som restaurang.
Det tar dig 15 minuter med bil till Lic. Gustavo Diaz Ordaz flygplats. Dolphin Discovery Vallarta ligger också 2,1 km från hotellet. Busshållplatsen ATM Vallarta roundtrip är belägen ganska nära Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell.
Boendet erbjuder rum med matplats och balkong tillsammans med luftkonditionering samt plattskärms-TV med satellitkanaler och flerkanals TV. De är inredda med skrivbord, och har också te-/kaffebryggare. Badrummen, som erbjuder ett spabadkar, en duschkabin och en separat toalett, är också försedda med badrockar och badmössor.
Det här hotellet erbjuder en kontinental frukost varje dag. Eddie's Place Nopal Beach ligger nära Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell, ungefär 10 minuter bort med bil.
- Flygplatser
- Lic. Gustavo Diaz Ordaz flygplats12 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Säkerhetsfack
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕌
Vilka populära sevärdheter ligger i närheten av Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell?
Dolphin Discovery Vallarta såväl som Splash Parque Acuatico Vallarta är bland de högst rankade landmärkena inom 10 respektive 5 minuters bilresa från Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell. - ✈
Hur långt är Lic. Gustavo Diaz Ordaz från Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell?
Det är 5 km mellan Lic. Gustavo Diaz Ordaz flygplats och Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell?
Gäster på Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell måste checka ut vid 10:00. - 📧
Tillhandahåller resorten en internetanslutning?
Ja, resorten erbjuder Wi-Fi i hela boendet. - ❓
Vilken avbokningspolicy erbjuds på Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell?
Gratis avbokning erbjuds till gästerna på Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - ❓
Kan jag boka ett rum med arbetsplats på Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell?
Ja, vissa av rummen på Luxury 3 Bdrm Unit At Vidanta Hotell har arbetsbord.